Zaproszenie na pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna

Zastanawiacie się czy jechać na 44. Diecezjalną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna? Obejrzyjcie zaproszenie moderatora Ruchu Światło-Życie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Ramowy program pielgrzymki:

• 09.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Domowy Kościół – kaplica DR)
  • 10.00 – koncert uwielbieniowy Full od Grace (ołtarz polowy / plac przy kościele)
  • 10.00 – Spotkania: Domowy Kościół (aula), Oaza Dorosłych (sala kamionkowa) 10.40 – Występ Teatru Diakonii Ewangelizacji (ołtarz polowy / plac przy kościele) 11.10 – Różaniec (plac przy kościele), spotkania w grupach pooazowych (plac za ołtarzem)
  • 11.40 – Przygotowanie do Eucharystii
  • 12.00 – Msza św. odpustowa – promocja lektorów, przekazanie posługi nowym parom animatorskim Domowego Kościoła, pobłogosławienie ziarna siewnego i dewocjonaliów (ołtarz polowy)
  • 13.45 – Agapa
  • 15.00 – Zakończenie pielgrzymki

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Modlitwa za chorych i cierpiących – zapowiedź

Bp Tadeusz Lityński zaprasza wszystkich chorych i cierpiących na transmisję Mszy św. w ich intencji, …