Modlitwa za chorych i cierpiących – zapowiedź

Bp Tadeusz Lityński zaprasza wszystkich chorych i cierpiących na transmisję Mszy św. w ich intencji, którą odprawi w kaplicy Caritas w Zielonej Górze.

Do wspólnej modlitwy w piątek 3 kwietnia zaprasza bp Tadeusz Lityński, który będzie przewodniczył Mszy św. – W najbliższy piątek chcemy połączyć się ze wszystkimi chorymi. Zarówno tymi w szpitalach, domach pomocy społecznej, jak i w domach rodzinnych, którzy są często odosobnieni. Przez tę modlitwę i Mszę św. chcemy duchowo ich odwiedzić i powiedzieć, że jesteśmy z nimi i chcemy ich wesprzeć, prosząc Boga o błogosławieństwo dla nich. To szczególny czas, w którym chcemy być wszyscy razem blisko – powiedział bp Tadeusz Lityński.

Msza św. z kaplicy diecezjalnej Caritas będzie transmitowana o godz. 19 w regionalnej telewizji TVP3 Gorzów Wlkp. Można ją także oglądać w internecie: TUTAJ

W kaplicy, która mieści się w siedzibie zielonogórskiego Caritas, modlitwa w intencji chorych i cierpiących, ale także osób bezdomnych i potrzebujących to codzienność.

Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”

Materiał na stronie „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”zgg.gosc.pl 

Gość Niedzielny

Sprawdź także

Przed nami główne uroczystości Maryjnego Roku Jubileuszowego

Od wtorku 11 czerwca trwają doroczne uroczystości odpustowe w Rokitnie. Kulminacją wydarzeń odpustowych będą obchody …

Skip to content