– Życzę, aby ten czas świąteczny był czasem dzielenia się dobrym słowem – mówi bp Tadeusz Lityński.
– Życzę, aby ten czas świąteczny był czasem dzielenia się dobrym słowem – mówi bp Tadeusz Lityński.
Blisko 150 osób z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i archidiecezji poznańskiej wystąpiło na I. Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej …