niedziela , 28 kwietnia 2024

Zaproszenie na II Diecezjalne Spotkanie Kobiet do Babimostu

W sobotę 23 listopada br. w parafii pw. św. Wawrzyńca w Babimoście odbędzie się II Diecezjalne Spotkanie Kobiet. Wydarzenie przebiegające pod hasłem Dotyk Słowa. Kobiece spotkania ze słowem i Słowem – od komunikacji do relacji, poprowadzą Elżbieta Łozińska i Wiesława Stefan, matka i córka od lat zajmujące się problematyką styku duchowości i psychologii.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 od mszy św. w kościele parafialnym w Babimoście. Następnie uczestniczki przeniosą się do Gminnego Ośrodka Kultury w Babimoście, gdzie zaplanowano dwa bloki, na które złożą się modlitwa, konferencja i miniwarsztat. Podsumowanie i zakończenie ok. godz. 16.00.
Wiesława Stefan jest pedagogiem, doradcą małżeńskim i terapeutą. Kieruje specjalistyczną poradnią rodzinną we Wrocławiu. Elżbieta Łozińska to kulturoznawca, doradca psychologiczno-pedagogiczny i terapeuta.
Diecezjalne Spotkania Kobiet zostały zainaugurowane w ubiegłym roku. Odbywają się w Babimoście. W tamtejszym kościele otaczany jest czcią obraz Najświętszej Maryi Panny nazywanej Gospodynią Babimojską.
Ks. Andrzej Sapieha

Wideo: Krzysztof Król
„Gość Zielonogórsko-Gorzowski”
 zgg.gosc.pl