Archiwum wiadomości

WAWRÓW pw. św. Józefa Rzemieślnika

Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika (Dek. Gorzów Wlkp. – Katedra)   Wawrów 12a, 66-400 Gorzów Wlkp. tel. 95-725-85-28, e-mail: biuro@parafiawawrow.pl ; wawrow@diecezjazg.pl www.parafiawawrow.pl   ks. kan. mgr Andrzej KOŁODZIEJCZYK (1.08.2013) ks. dr Jan SZULC (25.08.2018) – rezydent   Liczba wiernych: 2000   Kościoły (Msze św. w niedzielę): WAWRÓW – pw. św. …

Czytaj więcej »

RÓŻANKI pw. św. Stanisława Kostki

ks. mgr Tomasz DOBROWOLSKI (1.08.2020) – proboszcz Liczba wiernych: 2200 Kościoły (Msze św. w niedzielę) RÓŻANKI – pw. św. Stanisława Kostki (10.30) RYBAKOWO – pw. Najśw. Serca Pana Jezusa (8.00) SANTOCZNO – pw. Przemienia Pańskiego (9.15) WOJCIESZYCE – pw. Podw. Krzyża Świętego (12.00)

Czytaj więcej »

KŁODAWA pw. Matki Bożej Różańcowej

ks. mgr Tadeusz STACHURA (20.08.2005) – proboszcz ks. mgr Andrzej JANICKI (25.08.2020) – wikariusz Liczba wiernych: 3100 Kościoły (Msze św. w niedzielę) KŁODAWA – pw. MB Różańcowej (7.30 – wakacje, 8.00, 11.00, 18.00, 20.00 – wakacje) CHWALĘCICE– pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (12.15) ŁOŚNO– pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła (9.00) …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ks. prałat kan. dr Zbigniew KOBUS (1.08.2012) – proboszcz ks. mgr Mariusz STADNICKI (25.08.2017) – wikariusz ks. mgr Rafał MICHAŁOWSKI (25.08.2018) – wikariusz Instytut Biskupa Wilhelma Pluty / Alumnat Zielonogórsko-Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu ul. 30 Stycznia 1, 66-400 Gorzów Wlkp. ks. kan. dr Mariusz DUDKA (24.08.2020) – dyrektor …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. św. Maksymiliana Kolbego

ks. kan. mgr Ryszard PRZEWŁOCKI (16.02.2003) – proboszcz ks. mgr Sebastian PYTLIK (26.08.2019) – wikariusz ks. mgr Stanisław DEREŃ (25.08.2020) – wikariusz ks. mgr Krzysztof KOLANOWSKI (25.08.2020) – wikariusz ks. kan. dr hab. Paweł PRÜFER (23.08.2013) – rezydent e-mail: parafia@kolbe-gorzow.pl Liczba wiernych: 14000 Kościoły (Msze św. w niedzielę) GORZÓW WLKP. …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. św. Antoniego Padewskiego i św. Stanisława Kostki

o. Krzysztof GAJEWSKI OFMCap. (17.07.2015) – proboszcz o. Ryszard MATYKA OFMCap. (1.08.2015) – wikariusz o. Stanisław DUDZIAK OFMCap. – jur. o. Tomasz JUŃCZYK OFMCap (13.07.2018) – jur. o. Ryszard GUMKOWSKI OFMCap. (29.06.2019) – jur. o. Jarosław KONOPKO OFMCap. (16.02.2021) – jur. o. Apoloniusz LEŚNIEWSKI OFMCap. (1.08.2015) – rezydent br. Władysław …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

ks. prałat kan. Rafał ZIĘCIAK (3.09.2002) – proboszcz ks. lic. mgr Dawid PIETRAS (26.08.2019) – wikariusz ks. mgr Maciej ŻURAWSKI (25.08.2020) – wikariusz Liczba wiernych: 10000 Kościoły (Msze św. w niedzielę) GORZÓW WLKP. – pw. Podw. Krzyża Świętego (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.00/19.00 – VII i VIII) GORZÓW WLKP. …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. Pierwszych Męczenników Polski

ks. kan. Bogusław KACZMAREK (1.08.2017), tel. wew. 21 – proboszcz ks. mgr Bartłomiej RYBACKI (25.08.2016), tel. wew. 27 – wikariusz ks. mgr Jerzy FREJNIK (25.08.2018) – wikariusz ks. mgr Paweł GRZESIAK (25.08.2018) – wikariusz ks. dr Piotr KRYSZTOFIAK (25.01.2019 r.) – rezydent ks. lic. mgr Maciej MANIARSKI (31.03.2019) – rezydent, …

Czytaj więcej »

GORZÓW WLKP. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

vacat – proboszcz ks. mgr Mariusz SZAFRYK (25.08.2017) – wikariusz ks. lic. mgr Ryszard STANKIEWICZ (25.08.2017/16.03.2021) – wikariusz / administrator parafii Liczba wiernych: 8000 Kościoły (Msze św. w niedzielę) GORZÓW WLKP. – pw. Najśw. Serca Pana Jezusa (7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.15, 18.30) GORZÓW WLKP. – kaplica zakonna ss. Jezusa …

Czytaj więcej »