Marsz, mecz i festyn w Zielonej Górze – zaproszenie

W niedzielę 11 czerwca 2017 r. odbędzie się w Zielonej Górze Marsz dla Życia i Rodziny połączony z meczem charytatywnym i festynem rodzinnym. Jest to wspólna inicjatywa Caritas diecezjalnej i Wydziału Duszpasterstwa Rodzin kurii zielonogórsko-gorzowskiej.

W programie:

– o godzinie 13.30 Msza św. w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela pod przewodnictwem Bpa Tadeusza Lityńskiego.

– Po Eucharystii ok. godz. 14.30 nastąpi uformowanie pochodu i przejście ulicami miasta na stadion MOSiR-u przy ul. Sulechowskiej.

– Od godziny 15.15 do 17.00 piknik rodzinny, w ramach którego o 15.30 rozegrany zostanie mecz charytatywny w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy, któremu szczególnie patronuje nasza Caritas oraz Nadodrzański Oddział Straży Granicznej. Podczas pikniku przewidujemy wiele atrakcji dla dzieci oraz pokazy ratownictwa medycznego i straży pożarnej. Serdecznie zapraszamy na to niedzielne popołudnie, które zaowocuje integracją rodziny oraz ukazaniem konieczności ochrony życia.

film nagrał Krzysztof Król
dziennikarz „Gościa Zielonogórsko-Gorzowskiego”

Zaproszenie na pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna

Zastanawiacie się czy jechać na 44. Diecezjalną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna? Obejrzyjcie zaproszenie moderatora …