Koncerty Chwały 15 czerwca

Zielonogórskie Uwielbienie

Podobnie jak w zeszłym roku Stowarzyszenie Europejskie Centrum Wolontariatu, Wspólnota Oikos Berit  oraz parafia pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze zapraszają do udziału w Zielonogórskim Uwielbieniu, które odbędzie się w Uroczystość Bożego Ciała, 15 czerwca br. o godz. 19.30 przy kościele pw. Ducha Świętego .

Głogowski Wieczór Chwały

W uroczystość Bożego Ciała, 15 czerwca 2017 r. o godz. 19.00, na scenie przy Ratuszu w Głogowie, odbędzie się koncert  Głogowski Wieczór Chwały, w czasie którego będziemy mogli posłuchać chrześcijańskich utworów muzycznych w wykonaniu głogowskich artystów i muzyków.

Organizatorem koncertu jest parafia pw św. Mikołaja, z okazji odpustu w kościele Bożego Ciała. Zachęcamy do licznego udziału.

Zaproszenie na pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna

Zastanawiacie się czy jechać na 44. Diecezjalną Pielgrzymkę Ruchu Światło-Życie do Rokitna? Obejrzyjcie zaproszenie moderatora …