W kościele w Grębocicach, 18 września, bp Tadeusz Lityński odprawił Mszę św. pogrzebową w intencji śp. ks. Jana Wójtowicza.
Czytaj więcej »Komunikaty i zapowiedzi
Dzień Sybiraka w Gorzowie Wlkp.
Uroczystości z okazji Dnia Sybiraka odbyły się 17 września w całym regionie. Mszy św. na gorzowskim cmentarzu komunalnym przewodniczył bp Tadeusz Lityński.
Czytaj więcej »Zmarł ks. kan. Jan Wójtowicz
W środę 16 września 2020 r., w Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze, w wieku 86 lat i w 56 roku kapłaństwa zakończył swoją ziemską pielgrzymkę śp. ks. kan. Jan Wójtowicz, emerytowany kapłan diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Msza św. pogrzebowa z udziałem Księdza Biskupa zostanie odprawiona w piątek 18 września 2020 r. …
Czytaj więcej »VIII Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza
W sobotę 19 września br. odbędzie się VIII Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. W tym roku przebiegnie ona pod hasłem „Nowe czasy, nowe zadania”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 w międzyrzeckim zamku powitaniem uczestników. O godz. 10.00 ks. prof. Paweł Bortkiewicz wygłosi konferencję zatytułowaną „Nowe …
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej







