W sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca odbędzie się pielgrzymka wspólnot „Przyjaciół Paradyża” z całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Założył je 35 lat temu śp. abp Józef Michalik, aby wspierać powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego, zwłaszcza osoby przygotowujące się do kapłaństwa w diecezjalnym seminarium.
Czytaj więcej »Archiwum dzienne: 5 czerwca 2026
To już 10. Głogowski Wieczór Chwały
Już po raz dziesiąty w Boże Ciało odbył się Głogowski Wieczór Chwały. W tym roku to modlitewne wydarzenie odbyło się na głównym rynku Starego Miasta. Zaproszenie do udziału w jubileuszowej inicjatywie przyjęli artyści znani z wielu projektów muzyki chrześcijańskiej.
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej