Duszpasterstwo rolników diecezji zielonogórsko-gorzowskiej już po raz 43. organizuje pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. To jedyna piesza pielgrzymka organizowana przez duszpasterstwo rolników. W tym roku towarzyszyć będzie jej hasło: „Misjonarze-pielgrzymi”.
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej