Opis obrazka

Archiwum dzienne: 7 czerwca 2026

Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do Rokitna

Do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej 7 czerwca przyjechały osoby należące do Diecezjalnego Dzieła Duchowej Pomocy Powołaniom „Przyjaciele Paradyża”, które wspiera kleryków Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Z uczestnikami z każdego zakątka diecezji zielonogórsko-gorzowskiej modlił się bp Tadeusz Lityński.

Czytaj więcej »