Blisko 150 osób z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej i archidiecezji poznańskiej wystąpiło na I. Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Razem z wykonawcami i uczestnikami śpiewem modlił się bp Tadeusz Lityński.
Czytaj więcej »Archiwum dzienne: 22 czerwca 2026
W Gorzowie Wlkp. świadectwo na Marszu dla Życia dały całe rodziny
„Twórzmy lepszą przyszłość naszych dzieci” – to hasło szóstego Marszu dla Życia i Rodziny, który w niedzielę 21 czerwca przeszedł ulicami Gorzowa Wlkp. Świadectwo na głównych ulicach miasta dały całe rodziny z którymi w tym roku wędrował św. Maksymilian Maria Kolbe w znaku relikwii.
Czytaj więcej »
Oficjalna strona Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej